این رجبیون....؟؟؟

 

 

 

 

 

ماه رجب، زندگی و تولـدی دوباره را بـه عاشقان نوید می دهد. رجب فصل جدیدی در کتاب زندگی می گشاید که از عطر دل انگیز نیایش سرشار است، آنان که در وادی مراقبه و شهود در محضر خدای متعال گام بر می دارند به خوبی قدر چنین ایامی را دانسته و بسیار سخت تر، هوشیارتر و جدی تر از دنیا طلبان در پی بهره گیری از این فرصت ارزشمند هستند .

به گزارش خبرگزاری مهر، ماه رجب اولین ماه از سه ماه خاص و ارزشمند برای مسلمانان است . این سه ماه در شریعت اسلام از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. هر یک به ترتیب با نامهای خداوند، پیامبر و بندگان شهرت یافته اند.
آنان که در وادی مراقبه و شهود در محضر خدای متعال گام برمی دارند چه خوب قدر چنین ایامی را می دانند و بسیار سخت تر و هوشیارتر و جدی تر از دنیاطلبان، به دنبال آن هستند .
ماه رجب ماه آرایش و پیرایش است. ماه آراستن دل به زینت های الهی و پیراستن دل از ناپاکی های انسانی و آنگاه دیدن نادیدنی ها و شنیدن ناشنیدنی ها.

اکنون که این باران رحمت حق جاری است باید فکری کرد، باید گام برداشت و خود را در معرض این قطرات زلال قرار داد و از نسیم حیات بخش این روزها و ایام بهره برد .


لیلة الرغائب

گر چه تمام ماه رجب، نزد خداوند و اولیاء الهی عزیز و ارجمند است اما برخى از اوقات آن، فضیلت ویژه اى دارد مثلا اولین شب جمعه ماه رجب، داراى امتیازى بزرگ است. پیامبر اسلام(ص) مى فرماید: از اولین شب جمعه ماه رجب غافل نشوید، فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» مى نامند. چرا که وقتى یک سوم از شب گذشت، هیچ فرشته اى نیست مگر اینکه در کنار کعبه مشرفه آید آنگاه خداوند نظر مرحمت به آنان کند و فرماید: فرشتگانم! هر چه خواهید از من بخواهید. فرشتگان گویند: بارالها حاجت و خواسته ما آن است که روزه داران ماه رجب را بیامرزى، خداوند متعال فرماید: آمرزیدم. اگر هیچ حادثه اى در ماه رجب رخ نمى داد، باز هم رجب ارزش خاص و ویژگى استثنائى خود را داشت، اما حوادثى در آن به وقوع پیوسته است که موجب شرافت و کرامت مضاعف این ماه شده است.
 
 
 
خدای بزرگ من...خدای حمیده ...ازت میخام کمکم کنی...تا بنده خوب یباشم واست و بتونم بندگی کنم...زبان و ذهنی بهم بده که در زمان مناسب و با کلام مناسب هدایت گر دلهای پاکی که بهترین مخلوق توان باشم...
خدایا برای همه دوستام ارزوی خوب دارم...و خودم.....خدایا تنهایی هام رو با خودت پر کن....خدایا بابا حمید رو فرشته رسوندن من بخودت کن تا کلام تو رو و اونچه این بنده دنیا طلب از ت میخاد بهم بگه....
خدایا ممنون بخاطر دادن این بابا....کمکم کن بابای خودمم دوست داشته باشم....کمکم کن...عشق رو تجربه کنم.....و عشقم و مهرم  را که هدیه ای از جانب شماست .....نثار کسی کنم که وصل کننده من به شما باشه.......خدایا کمک کن همسر و مادر خوبی  باشم..................
و همسر و پدر خوبی به من و فرزندانم عطا کن..............اینو از رو پر رویی گفتم خدا...خودت منظورمو میدونی دیگه...
"اللهم ثبت قلبی علی دینک..."
الحمدالله که سالمم خدای من...............
 
/ 0 نظر / 7 بازدید